مشاوره و سفارش

دستکش چرمی اصل

دستکش های چرمی اصل را در معتبرترین تولیدی چرمی پیدا کنید… این بازار اینتزنتی بزرگ انواع دستکش های چرمی را در نهایت اصلی بودن به شما عرضه میکند… با فرا رسیدن فصل سرما، بسیاری از شما در پی یافتن دستکش چرمی مخصوص سرما بازار را زیر و رو میکنید و متأسفانه در مواقع نادری با چرم اصل روبرو می شوید. در این بازار معتبر اینترنتی دیگر لازم نیست به دنبال دستکش چرمی اصل شهر را زیر پا بگذارید. انواع دستکش ها در نهایت زیبایی با قیمتی فوق العاده به شما عرضه می شود. تنها با یک تماس با تولید کننده معتبر محصولات چرمی کشور، دستکش چرمی خود را در اولین فرصت تحویل بگیرید. 

دستکش چرم ایرانی

آیا به دنبال دستکش چرم ایرانی هستید؟؟؟دیگر لازم نیست از این فروشگاه به آن فروشگاه بروید!
اینجا…در بزرگترین تولیدی چرم ایرانی، دستکش اصل را دریافت کنید.
همه روزه میبینید که مراکز فروش در سطح شهر محصولات چرمی را با نام ایرانی اصل با قیمت بالا به مردم معرفی میکنند. اما در بیشتر موارد این محصولات ایرانی نیستند و شاید اجناس چینی به خریدار عرضه می شود. با مراجعه به بزرگترین تولیدی چرم ایران ضمن دیدن اجناس اصل، دستکش چرم ایرانی را با قیمت کارخانه با جنس واقعی تنها با یک تماس سفارش دهید. منتظر تماس شما هستیم.

دستکش چرم صنعتی

در این فروشگاه اینترنتی چرم صنعتی کم از چرم طبیعی ندارد!!! دستکش چرم صنعتی تولید همین مرکز با نوع طبیعی خود برابری میکند! عرضه بهترین و زیباترین دستکش های چرمی در همین بازار آغاز شد…
این مرکز تنها تولید کننده در ایران است که چرمی های صنعتی تولید شده در آن از بهترین نوع چرم مصنوعی است و از لحاظ مقاومت و کارکرد با چرم طبیعی برابری میکند. اگر از طرفداران چرم مصنوعی هستید ما به شما دستکش چرم صنعتی را با قیمت تولیدی و بصورت ضمانتدار عرضه می کنیم. کیفیت را با آراد احساس کنید…با آراد تماس بگیرید.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دستکش چرم آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیریت مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه